M. Şerif Ensari

2014 yılının sonlarıydı Şerif Bey Apartmanımıza inşaat firmaları geliyor çeşitli teklifler veriyorlar sözleşme şartlarını sunuyorlardı. Bizlerde seçilen komisyon üyeleri olarak apartmanımızın karşı tekliflerini iletiyorduk.

Sayın Yunus Ekşi, Sayın Ender Demirtaş,

2014 yılının sonlarıydı Şerif Bey Apartmanımıza inşaat firmaları geliyor çeşitli teklifler veriyorlar sözleşme şartlarını sunuyorlardı. Bizlerde seçilen komisyon üyeleri olarak apartmanımızın karşı tekliflerini iletiyorduk. İşte EDD Yapı ile tanışmamız bu şekilde oldu, çeşitli apartman toplantıları malum istekler. Daha ilk günden bir yakınlaşma olmuştu, bu hayat görüşü, beklentilerin çakışması, en iyiyi yapmak arzusu, güvenilirlik, teklif proje çalışmaları , çalışma sırasında yakın işbirliği kendi bünyelerinde mimar ve statiker bulundurmaları, daha iyisi için hemen proje tadilatı yapılabilmesi hep bizler için artı noktalardı Teminat mektubundan sözleşme şartlarına kadar en kısa zamanda anlaşma noktasına geldik.2015 Yılı Haziran ayında da apartman sakinleri olarak dairelerimizi boşaltıp teslim ederken 30 yılın hatırlarını da bir bakıma bırakıyorduk .Kolay değil yaşanmışlar orada dururken birden bire yok olmaları ,ama hayat öyle değil mi yarına ümit ile ve yeni dileklerle başlamak. Binanın yıkımı ayrı bir hüzündü ama yıkım sırasında ne kadar sağlıksız bir binada oturduğumuzu görmek ise tesellisi idi.

O andan itibaren EDD Yapının ve çalışanlarının insan üstü çalışmaları başladı yaklaşık 20 ay sürecek. Her aşamasında bilgi aldık ,hep bizlere soruldu daha iyisi için ,belki bilmediğimizden belki atladığımızdan sözleşmeye yazmadığımız birçok artılar eklendi EDD tarafından. Hep olumluydular hep güler yüzlüydüler , her taşeronu da elamanı da öyleydi...

Ben gayrimenkul alım ve satımıyla ilgili ANS Gayrimenkul’ün ortaklarındanım ,işim icabı Kadıköy Bölgesinde yeni tüm inşaatları geziyorum , gerçekten hepsinden farklı bir binaya ,daireye sahip olduğumuzu görüyorum. Yeni komşularımız oldu ,EDD Yapı’nın iki ortağı .Onlarla aynı çatı altında olmak beni mutlu ediyor. Kendi adıma bu kadar sağlıklı ve sağlam bir yapıda ailemle birlikte yaşamaktan hem güven duyuyoruz ,hem keyif alıyoruz. Bu vesile ile EDD Yapı ‘ya Yunus ve Ender beylere bir kere daha teşekkür ediyor bol ve hayırlı işler diliyorum.

Ne Dediler?