EDDYAPI

Bizi
Tanıyın

EDD YAPI; 1975 yılında kurulan Astaş Emlak ortaklarından ENDER DEMİRTAŞ ve 1996 yılında kurulan Erdem İnşaat ortaklarından YUNUS EKŞİ' nin bilgi ve birikimlerini, farklı ve özgün projelere imza atma amacı ile bir araya gelerek 2011 yılında kurulmuştur.

İskanlı küçük sanayi sitelerinde Türkiye lideridir.

DİLE
KOLAY
0

YILLIK Gayrimenkul & İnşaat
Tecrübesi

BAŞARILARIMIZ

0

m² toplam inşaat alanı

0

Bağımsız bölüm

0

Proje

EDD YAPI; 1996 yılında kurulan Erdem İnşaat ortaklarından YUNUS EKŞİ ve 1975 yılında kurulan Astaş Emlak ortaklarından ENDER DEMİRTAŞ’ ın bilgi ve birikimlerini, farklı ve özgün projelere imza atma amacı ile bir araya gelerek 2011 yılında kurulmuştur.

Geçmişten gelen tecrübelerini, kısa zamanda yaptıkları projeler ile ortaya koyan Yunus Ekşi ve Ender Demirtaş , katkıda bulundukları sosyal sorumluluk projeleri ile de sosyal ve ekonomik hayata artı değer katmaya devam etmişlerdir.

EDD YAPI İstanbul Tuzla bölgesinde mevcut yapmış olduğu projelerde, estetikle sanayiyi bütünleştiren, küçük ve orta kesim sanayicilere yaşanabilir sanayi projeleri oluşturan bir inşaat firması olarak, piyasada ilkeleri ile yerini almış olan bir firmadır. Amacımız en doğru dizaynı yapılara yansıtmaktır. İnsanları, firmaların yaptığı sınırlar içinde yaşatmak yerine, kendi sınırlarını oluşturmak için bir alan sağlıyoruz.

EDD YAPI olarak oluşturduğumuz projelerde; arsasından projesine, inşaatından satışına kadar EDD YAPI Güvencesini verebilmek için, yapı alanında geçmiş senelerin tecrübelerini, gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz bütün projelere “Yaşam ve İş Kalitesi” ilkesi ile insan hayatına değer katan yapılar inşa etmek en öncelikli amacımızdır.

Proje tasarımından çevre düzenlemesine, kalite kontrol süreçlerinden satış sonrası hizmetlere kadar inşaat sektörünün her aşamasında ayrıntılara verdiği önem insan hayatına verdiği değerin yansımasıdır.

Hayatınıza mutluluk katacak yeniliklerin, konforun ve güzelliklerin arandığı projelerimiz ile EDD YAPI, yaşamınıza değer katmaya devam edecektir.

NELER İNŞA EDERİZ ?

01

Küçük Sanayi Sitesi

Sanayi alanlarını daha verimli kullanarak, farklı ihtaçları öngörerek, modüler mimari anlayışını bir adım ileri taşırız.

02

Lüks Konut

Hayatınıza mutluluk katacak; yenilikleri, konforun ve güzellikleri biliyoruz. Sizler için inşa ediyoruz..

03

Ticari Alan

Ticari faaliyetlerinize uygun, özendirici konfor alanları ile bütünleştiriyoruz.

04

Özel

Fikirleriniz bizim için değerlidir. Hayal ettiklerinizi inşaa ediyoruz.

Süreçlerimiz

1İhtiyaçları Tespit Ederiz

2Hayal Ederiz

İhtiyaçları tespit eder ve bu ihtiyaçlara göre hayal ederiz. Önceliğimiz insanları mutlu etmektir.

1Fikri Ogunlaştırırız

Hayal bizi heyecanlandırır ve fikre dönüşür. Tecrübelerimiz sayesinde fikirlerimizi olgunlaştırm Hayal ettiklerimiz; insanları mutlu edeceğine inandığımızda fikre dönüşür. Tecrübelerimiz sayesinde olgunlaştırmak için sabırsızlanırız.

3Planlarız

Doğru planlama, süreçler arasında kaybolmayı engeller. Tecrübe ve yetkin ekip ile bu planlamayı en üst düzeyde gerçekleştiririz.

4Tasarlarız

Doğru plan başarılı tasarımı oluşturur. Görsel şölenin yanında iyi bir tasarımın amacı verimliliği artırmaktır.

5Analiz Ederiz

Eksiksiz süreçler, mükemmel yapılar oluşturur. İyi bir ekip ile doğru analiz harika sonuca ulaştırır.

6İnşaa Ederiz

Doğru adımlar sizi mükemmel yapıya taşır. Maksimum verim, minimum kaygı ile rahat bir sonuca ulaşmak tecrübe ister.

Ne Dediler?

EDD YAPI ile güven veren ve iş bitirici...
* Devamını Oku
Kemal KARABİDAN
quote Created with Sketch.
Mevcut ekonomik sistemimizde inşaat sektörünün taşımış olduğu değer, ülkemiz kalkınmasında öncelikli öneme haiz "sanayi sitesi" yapımı konusunda üstlenmiş olduğunuz misyon...
* Devamını Oku
Cevat KAHRAMAN
quote Created with Sketch.
EDD Yapıya, liderleri Ender Bey ve Yunus Beylere, Ahmet Bey'e daima 5 yıldız. Metin Deden :) 
* Devamını Oku
Metin ÖZMENLİKAN
quote Created with Sketch.
Çalışma ortamımızın küçüklüğü, Sanayiye giriş çıkış saatlerinde trafik yoğunluğu gibi sebeplerden dolayı bir yıl süre sonrasında daha ferah ve düzenli bir ortamda Daha iyi hizmet verebilmek için Kendimize yeni bir çalışma alanı bulmaya karar verdik.
* Devamını Oku
M. Ali KÜTÜKDE
quote Created with Sketch.
2014 yılının sonlarıydı Şerif Bey Apartmanımıza inşaat firmaları geliyor çeşitli teklifler veriyorlar sözleşme şartlarını sunuyorlardı. Bizlerde seçilen komisyon üyeleri olarak apartmanımızın karşı tekliflerini iletiyorduk.
* Devamını Oku
M. Şerif Ensari
quote Created with Sketch.