Cevat KAHRAMAN

Mevcut ekonomik sistemimizde inşaat sektörünün taşımış olduğu değer, ülkemiz kalkınmasında öncelikli öneme haiz "sanayi sitesi" yapımı konusunda üstlenmiş olduğunuz misyon...

Değerli kardeşim Yunus EKŞİ

Mevcut ekonomik sistemimizde inşaat sektörünün taşımış olduğu değer, ülkemiz kalkınmasında öncelikli öneme haiz "sanayi sitesi" yapımı konusunda üstlenmiş olduğunuz misyon ve engin tecrübelerinizle ulaşmış olduğunuz nokta ile ortaya çıkarmış olduğunuz resmen "Sanat Şaheseri" sanayi siteleri için tebrik ve teşekkürler.

Ayrıca bir teşekkür de "Hisar Sanayi Sitesi" ne başlangıcınız öncesinde yapmış olduğunuz toplantıda gerçekleştirilen beyin fırtınası organizasyonunuzda "talepler / beklentiler / uygulamalar" 'ın muhteşem geri dönüşünü görmek bu işi " EDD YAPI " yaptığı sürece daha iyisini yapan yok demektir.

Onun için bir kez daha tebrik ve teşekkürler.

Ülkemize, milletimize, iş yeri sahiplerimize hayırlı uğurlu olsun.

Beraberinde değerli ofis personelinizi de ilgi ve alakalarından ötürü kutluyorum, özellikle Ahmet kardeşimin fedakâr cefakar çalışmaları ve konusuna hakimiyeti dolayısıyla kendisine ve çalışma arkadaşlarına ayrıca teşekkürler ediyorum.

Selam sevgiler

Ne Dediler?

EDD YAPI ile güven veren ve iş bitirici...
* Devamı
Kemal KARABİDAN
quote Created with Sketch.
EDD Yapıya, liderleri Ender Bey ve Yunus Beylere, Ahmet Bey'e daima 5 yıldız. Metin Deden :) 
* Devamı
Metin ÖZMENLİKAN
quote Created with Sketch.
Çalışma ortamımızın küçüklüğü, Sanayiye giriş çıkış saatlerinde trafik yoğunluğu gibi sebeplerden dolayı bir yıl süre sonrasında daha ferah ve düzenli bir ortamda Daha iyi hizmet verebilmek için Kendimize yeni bir çalışma alanı bulmaya karar verdik.
* Devamı
M. Ali KÜTÜKDE
quote Created with Sketch.
2014 yılının sonlarıydı Şerif Bey Apartmanımıza inşaat firmaları geliyor çeşitli teklifler veriyorlar sözleşme şartlarını sunuyorlardı. Bizlerde seçilen komisyon üyeleri olarak apartmanımızın karşı tekliflerini iletiyorduk.
* Devamı
M. Şerif Ensari
quote Created with Sketch.