Cevat KAHRAMAN

Mevcut ekonomik sistemimizde inşaat sektörünün taşımış olduğu değer, ülkemiz kalkınmasında öncelikli öneme haiz "sanayi sitesi" yapımı konusunda üstlenmiş olduğunuz misyon...

Değerli kardeşim Yunus EKŞİ

Mevcut ekonomik sistemimizde inşaat sektörünün taşımış olduğu değer, ülkemiz kalkınmasında öncelikli öneme haiz "sanayi sitesi" yapımı konusunda üstlenmiş olduğunuz misyon ve engin tecrübelerinizle ulaşmış olduğunuz nokta ile ortaya çıkarmış olduğunuz resmen "Sanat Şaheseri" sanayi siteleri için tebrik ve teşekkürler.

Ayrıca bir teşekkür de "Hisar Sanayi Sitesi" ne başlangıcınız öncesinde yapmış olduğunuz toplantıda gerçekleştirilen beyin fırtınası organizasyonunuzda "talepler / beklentiler / uygulamalar" 'ın muhteşem geri dönüşünü görmek bu işi " EDD YAPI " yaptığı sürece daha iyisini yapan yok demektir.

Onun için bir kez daha tebrik ve teşekkürler.

Ülkemize, milletimize, iş yeri sahiplerimize hayırlı uğurlu olsun.

Beraberinde değerli ofis personelinizi de ilgi ve alakalarından ötürü kutluyorum, özellikle Ahmet kardeşimin fedakâr cefakar çalışmaları ve konusuna hakimiyeti dolayısıyla kendisine ve çalışma arkadaşlarına ayrıca teşekkürler ediyorum.

Selam sevgiler

Ne Dediler?